Apie mus

ŽirafaFa – internetinė parduotuvė, kurioje rasite aprangą ir avalynę kūdykiams ir vaikams. Pas mus tik kruopščiai atrinktų prekių asortimentas, nes mes vadovaujamės paprasta formule: STILIUS+KOKYBĖ+GERA KAINA= PATENKINTI TĖVELIAI IR PUIKIAI NUSITEIKĘ VAIKELIAI.

Kasdien ieškome kuo nustebinti mažylius ir jų tėvelius. Suprasdami, jog vaikų poreikiai yra patys svarbiausi ir labai greitai kinta, negaištame jūsų brangaus laiko ir visas prekes turime vietoje. Prekes išsiunčiame greitai - tą pačią (vėliausiai-sekančią darbo dieną), iškart gavus užsakymą. Siunčiame paštu, kurjeriu arba per OMNIVA paštomatą. Taip pat galima susimokėti gavus užsakymą. Visada galima keisti dydžius, modelius arba grąžinti per 14 dienų, kaip numato LR įstatymai. Individualios veiklos pažymėjimo nr. 994963.

Leiskite būti nustebinti ypatingu dėmesiu klientui. Nes mūsų žirafa Fa turi GERĄ širdį, kuri sveria net 10 kg., ir patį ilgiausią kaklą iš visų žemėje gyvenančių gyvūnų - iki 6 metrų aukščio! Todėl žirafa gali laisvai įkišti galvą net pro antro aukšto langą:) Klientų daug, o ŽirafaFa viena, jei nesulauksite pabaksnojimo į langą, visada maloniai prašome kreiptis dėl visų iškilusių klausimų, el. paštu fa@zirafafa.lt arba https://www.facebook.com/zirafafa.lt?view_public_for=100516781820635